Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kimileri şov peşinde koşarken sizler sahada çok çalıştınız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hacı Bayram Veli Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen Memur-Sen Genel Kurulu’nda konuşuyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları:

Memur-Sen camiasıyla bir araya gelmekten büyük bir bahtiyarlık duyuyorum. Genel Kurul’da bayrağı devredecek kardeşlerimize gayretleri için teşekkür ediyorum. Memur-Sen’in kurucusu Mehmet Akif İnan’ı rahmetle yad ediyorum. Memur-Sen kurulduğu günden bu yana tavrını Haktan yana koymuştur.

‘Asrın felaketi’ Kahramanmaraş depremleri

6 Şubat depremlerinde devletimizin ilgili kurumları, belediyeler, sendikalar, gönüllü kuruluşlar en başından beri olağanüstü çaba sarf etti. Memur-Sen asrın felaketinde olağanüstü gayret sergiledi. Çadırdan nakdi yardıma kadar Memur-Sen’li kardeşlerimiz depremzedelerin yanında olmuştur. Seçim gündeminden bağımsız olarak deprem bölgesinde yürütülen çalışmaları günbegün takip ediyoruz. Kimileri şov peşinde koşarken sizler sahada çok çalıştınız.

319 bini 1 yıl içinde olmak üzere 650 bin yeni konut yapacağız. Asrın felaketinde yaraları sarmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Ayrıntılar geliyor…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir