Efsun öğretileri ile Büyü pekiştirme

Büyü ile ilgili olacak anlatımız, bu işe gönül verenlerle ilgili olacak tabi. Açıkçası herkesi kendim kadar şanslı yad etmiyorum konunun özüne inersem. Ben Gözümü açtığımda hoş buhur kokuları ile misk, safran ve kalemle tanıştım. Bu özverim yeni değil elbette Medyumlar arasında saygın bir Medyum olarak bana aşılanan öğretiler hep iyisini en iyisini yap gibi söylemlerle yetiştirdim kendimi.
Yaptığım iş Medyumluk bir anlamda doğa üstü diye tanımlanmakta, oysaki bizlerde doğanın bir parçası değilmiyiz. Bizim bildiğimiz ve yaşadığımız boyutumuz Dünya boyutu var ve elbette cinni varlıklarında yaşadığı bir boyutta var, sakın inkar etmeyin ki bunun üzerine Allah c.c.’hutekaddeshz.’nin ayeti ve Peygamberimiz s.a.v. öğretileri mevcut. Gerçeklik aleminde gerçekliğin peşinde hep ispat edilesi olaylar dizisini anlamlandırmak adına iyi ki varım diyorum ve iyi ki bu mesleği seçmiş veya seçtirilmişim diyerek hamd etmekteyim.
Konumuz Büyü yorumlama, Efsun ve tılsımlama ve doğal olarak bu işi yapan medyumlar. Herkes söylediğim gibi benim kadar şanslı değil babamın dedesi bile bu öğreti ile hayatına yön vermiş. İşimin gereği kendime düstur edindiğim ise olmaz yoktur az çalışma vardır.İşte bu yüzden yeri geldiğinde beyefendi yeri geldiğinde ise bir mecnun gibi kendimi işime adamam sonucu hiçbir zaman yüzüm kara çıkmadı ve inanın bir Medyum olarak bununla övünmekte çok haklıyım. Allah c.c.’hûtekaddeshz. kötülüklerle sınamasın bizleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir