Ek Vilian

Sevgilinizle ve eşinizle aşk filmi izlemek istiyorsanız hemen google arama motoruna Ek Vilian yazıp alt yazılı Hint filmini indirin. Film izlemeden önce mutlaka yanınıza bir selpak mendil bulundurun. Bu filmi izleyip duygulanmayan ve ağlamayan kişinin bir kalbinin olduğunu düşünmüyorum. Neyse lafı uzatmadan hemen filme geri dönelim.

Filmde eski bir mafyacı olan Guru tövbe edip geçmişine bir sünger çeker. Artık kimsenin canını yakmayacak, helal kazanacak ve temiz bir yaşantı sürecektir. Bir kız ile tanışır ve sevgili olur. Düzgün bir işe girer ve hayatına devam eder. Pisikopat bir seri katil hamile olan sevgilisini ve karnındaki bebeğini öldürür. Bunun yüzüne Guru yeminini bozar ve psikopatın peşine düşer. Onu bulup cezalandırmak ister.

Pisikopat olan adam ise ne yaparsa yapsın karısını mutlu edemeyen bir kişidir. Karısı sürekli şikayet eder. Adam içindeki öfkesini başka kadınlardan çıkarır. Yakalanınca da mazlumu oynayarak eşinin gözünde kahraman olmaya çalışır. Guruya beni öldür ki eşimin gözünde kahraman olayım diyerek cinayeti nasıl işlediğini anlatarak Guru’yu tahrik eder. Film aşk, psikoloji ve dram konularını çok güzel işlemiştir. Bu film de mutlaka ölmeden izlemeniz gereken filmlerden birisidir.

Makale Yazarı: Emrah Berber

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir