Fanaa

Güzel bir aşk filmi izlemek için koltuğunuza yaslanıp google arama motoruna Fanaa Hint film izle yazın. Filmin Türkçe dublajı yok. Filmi alt yazılı izleyebilirsiniz. Film duygusal ve dramatik bir aşk filmidir. Çok sevdiğiniz birisinin vatan haini olduğunu öğrenseniz vatan millet sakarya deyip onu ele verir miydiniz? Filmin kahramanı Roni bırakın ele vermeyi vatanı milleti için öz çocuğunun babasını öldürmek zorunda kalır.

Filmde roni kör bir kızdır. Bir okul gezisinde serseri bir gençle tanışır. Bu tanışma sonucunda aşık olur. Roni göz ameliyatı olup gözü açılacağı sırada tren istasyonunda bir patlama olur ve genç ölür. Aslında genç ölmemiştir. Farklı bir kimliğe girip terörist faaliyetlerini yapabilmek için öldü süsü vermek ister.

Aradan 6-7 yıl geçer. Genç ülkede terörist faaliyetlerini sürdürürken peşine ülkenin askerleri düşer. Yaralanır ve soğuk bir kış günü evin birisine sığınır. Kapıyı açan Roni’dir. Kar yağışının artmasıyla birlikte Roni ve genç uzun bir zaman aynı evde kalır. Evde Roni, babası ve roninin çocuğu vardır. Roni hiç görmediği serseri sevgilisinin kapısına gelen yaralı genç olduğunu anlar. Onu faaliyetlerinden döndürmek ister. Geri dönerse Roni ve ailesinin yok edileceğini söyler . Teröristlere katılmak için evden ayrıldığında arkasından koşan Roni elinde silahı ile geri dönmesini ister. Genç geri dönmez. Roni silahını ateşlemeden önce seni seviyorum diyerek ateş eder. Çocuğunun babasını öldürmek zorunda kalır.

Makale Yazarı: Emrah Berber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir