Mayıs Ayında Çıkmasını Dört Gözle Beklediğimiz 8 Oyun!

Yine yeni bir ay geldi çattı ve biz oyuncular olarak Mayıs ayında çıkacak oyunları iple çekiyoruz. Her biri birbirinden eğlenceli ve heyecanlı olan oyunlara beraber göz atalım;

1. Redfall – 2 Mayıs

Arkane ve Bethesda ortaklığı ile karşımıza çıkan Redfall, bizlere terk edilmiş bir kasabada vampir avcılığı yaptıracak. İsterseniz tek başınıza isterseniz ekipçe vampirlere karşı savaşabilir ve açık dünyasında unutulmuş gizemleri çözebilirsiniz. 2 Mayıs tarihinde çıkacak oyunun Steam ön sipariş fiyatı 699 TL.

2. Age of Wonders 4 – 2 Mayıs

Strateji hayranlarının büyük bir coşkuyla beklediği Age of Wonders 4, 2 Mayıs günü Redfall ile birlikte karşımıza çıkacak. 4X strateji ile sıra tabanlı taktiksel savaşı harmanlayan bu strateji oyunu, bizlere kocaman bir atmosfer sunmaya çalışacak. Sizler de heyecanlı mısınız?

3. The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom – 12 Mayıs

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, ilk oyunun üstüne katarak hayallerimizi süslemeye geliyor. Nintendo’nun ödüllü yapımının devamı niteliğindeki oyun, 12 Mayıs tarihinde oynanabilir olacak. Dünyası içerisinde kaybolmaya, bulmacaları çözmeye ve harika bir hikaye görmeye hazırlanın deriz.

4. The Outlast Trials – 18 Mayıs

Ayın ilk korku oyunu The Outlast Trials oluyor. 18 Mayıs tarihinde çıkış yapacak oyun, serinin önceki oyunlarından daha farklı bir çizgi çekmeye hazırlanıyor. Bu sefer çevrimiçi eşli oyun desteği de sunulacak ve bazı noktalarda kendimizi savunmamıza izin verilecek.

5. LEGO 2K Drive – 19 Mayıs

Forza Horizon benzeri devasa bir açık dünyada Lego araçlarıyla yarışacağımız, çeşitli görevler yapacağımız ve hatta kendi aracımızı tasarlayacağımız LEGO 2K Drive, 19 Mayıs tarihinde pistlerin tozunu almaya geliyor.

6. Amnesia: The Bunker – 23 Mayıs

Korku türünün kralı, prensi Amnesia serisi geri dönüyor. Amnesia: The Bunker, 23 Mayıs tarihinde çıkış yapacak ve bizlere özlediğimiz korku-gerilim atmosferini geri getirecek. Ve bu sefer elimizde yer alan silahı da kullanabileceğiz!

7. The Lord of the Rings: Gollum – 25 Mayıs

Kıymetlimiss, efendimisss! The Lord of the Rings: Gollum, 25 Mayıs tarihinde nihayet çıkıyor. Uzun bir erteleme sürecine giren yapımda Gollum karakterini canlandıracağız ve bizlere hiç anlatılmamış bir hikayeye şahitlik edeceğiz. Deadalic Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanacak oyuna çok fazla ön yargı bulunsa bile bizce gayet keyifli bir deneyim olacak.

8. System Shock Remake – 30 Mayıs

System Shock Remake, yıllardan sonra gelen, güncel mekanikler ve görsellikle karşımıza çıkan çok kült bir yapım. 30 Mayıs tarihinde oynanabilir olacak oyun için ön sipariş fiyatı 399 TL olarak belirlenmiş durumda. Şayet ön sipariş ile oyunu satın alırsanız, System Shock 2: Enhanced Edition’da sizlere ücretsiz olarak veriliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir