Rüyada Karınca Görmek

Rüyada karınca görülmesi, mal ve zenginliğe, yolculuk ya da ayrılığa yorumlanır. Karıncaların uçarak evden uzaklaşması evden birinin gurbete gitmesine, kalabalık karınca sürüsü görmek mal ve zenginliğe işaret eder. Karıncaların eve bir şey getirmesi hayra ve nimete yorumlanır. Karıncaların evden bir şey götürmesi ise ev halkının zarar görmesine işaret eder. Ağız ve burundan karınca çıktığını görmek vefat etmeye, evde görülen kalabalık karınca ise kişinin eş ve dost çevresinin genişlemesine delalet eder.

Karınca görmek bolluk ve bereket işaret eder. Rüyada karınca yemek veya kendi evine girdiğini görmek evin hayır ve bereketinin çokluğuna işaret eder. Rüyada karınca görmek, aşırı hırslı biri olduğunuzun ve hiçbir şeyden memnun olmadığınızı gösterir. Rüyada görülen karınca uzun ömre yorulur. Karıncayı bir yerden uçuyor olarak görmesi oradaki hastanın ölmesine işarettir.

Karıncayı evinden yemek ile çıkıyor görmesi, onun fakir olmasına yorumlanır. Rüyasında karıncanın bir köye girdiğini görmesi, o köye askerin gireceğine yorumlanır. Karıncayı evinden çıkarken görmesi onun ailesinin sayısının azalacağına yorulur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir