Yargı dizisi oyuncuları ve konusu (hikayesi): Yargı ne zaman başlıyor, hangi kanalda? Yargı dizisi gerçek mi, uyarlama mı?

Yargı dizisi oyuncuları ve konusu (hikayesi): Yargı ne zaman başlıyor, hangi kanalda? Yargı dizisi gerçek mi, uyarlama mı?

Yönetmen koltuğunda Ali Bilgin’in oturacağı belirtilen Yargı dizisi yeni sezonda izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Aşk 101 dizisinin başrollerini paylaştığı yakışıklı oyuncu Kaan Urgancıoğlu ile güzel oyuncu Pınar Deniz’in birlikte rol alacağı Yargı dizisi şimdiden merakla bekleniyor. Sevilen iki oyuncunun birlikte oynaması pek çok diziseverleri memnun etti. İşte bu ay çekimlerine başlanacak olan Yargı dizisiyle ilgili bilgiler..

YARGI NE ZAMAN BAŞLIYOR, HANGİ KANALDA?

Yargı, çekimlerine Ağustos ayında başlanacak olan aksiyon ve dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Başrollerini Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu’nun paylaşacağı dizi, Ali Bilgin tarafından yönetilecektir. Dizinin senaryosu Sema Ergenekon tarafından yazıldı. Dizi avukatların rekabete dayalı hikayesini konu alacaktır. Daha önce adı Rekabet olarak açıklanan ancak rafa kalkan yapım, bu kez resmi olarak onaylandı ve çekim hazırlıklarına başladı.  Yargı Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşacak. Dizinin önümüzdeki sonbahar aylarında yayında olması ve yeni sezonun iddialı yapımları arasında yer alması da kanalın hedefleri arasında.

YARGI DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Dizi, Sema Ergenekon’un Adliye’de yaptığı gözlemlere dayanarak oluşturduğu hukuki çatışmaları yansıtıyor. Savcı Ilgaz ve avukat Ceylin’in arasında yaşananları anlatacak olan Yargı dizisi izleyicilere aile değerlerini ve adalet kavramını farklı bir bakış açısıyla sorgulatacak. Bir cinayet vakasıyla yolları kesişen bir avukat ve bir savcının etkileyici hikayesinin anlatılacağı ve aile içi güven kavramını ters yüz edecek hikayesiyle ‘Yargı’ yakında ekranlarda olacak.

6129f3762af1071d18fdb724Yapım: Ay Yapım
Yönetmen: Ali Bilgin
Senarist: Sema Ergenekon

YARGI DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Pınar Deniz 

Kaan Urgancıoğlu

Hüseyin Avni Danyal,

Uğur Polat,

Mehmet Yılmaz Ak,

Zeyno Eracar,

Ali Seçkiner Alıcı,

Başak Gümülcinelioğlu,

Uğur Aslan,

Pınar Çağlar Gençtürk,

Onur Özaydın,

Ece Yüksel,

Özlem Çakar,

Arda Anarat,

Onur Durmaz,

Zeynep Atılgan

Beren Nur Karadiş

6129f3862af1071d18fdb726

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir